Puno me ne

Dërgo punimin tënd

Zoguu.al është vazhdimisht në mbështetje të talenteve të reja të cilët kanë pasion shkrimin, aktualitetin, investigimet, analizat, etj. Në kuadër të këtij procesi ftojmë të gjithë këta persona të dërgojnë punimin e tyre në adresën e e-mail-it zoguual@zoguu.al. Faleminderit!

September 25, 2021

Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, automjeti tip “Ford” përplas këmbësorin 60-vjeçar! Shoqërohet drejtuesi i mjetit

1 min read

Ilustrim

DURRËS– Një 60-vjeçar ka ndërruar jetë pasditen e sotme në Durrës, pasi u përplas nga një automjet në rrugë.

Ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor Tiranë-Durrës, ku drejtuesi i automjetit tip “Ford”, 66-vjeçari me iniciale A.A, ka përplasur këmbësorin.

Përplasja i ka shkaktuar vdekje të menjëhershme 60-vjeçarit, ndërkohë drejtuesi i automjetit është shoqëruar në ambientet e Policisë për veprime të mëtejshme.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

NJOFTIMI NGA POLICIA

 

Durrës/ Informacion paraprak.

 

Më datë 11.09.2021, në orën 16:40, në aksin rrugor Tiranë-Durrës, shtetasi A. A., 62 vjeç, duke drejtuar automjetin tip “Ford”, ka aksidentuar një shtetas këmbësor ende të paidentifikuar, rreth 60 vjeç, i cili për pasojë ka ndërruar jetë.

Drejtuesi i automjetit është shoqëruar në ambientet e Policisë për veprime të mëtejshme.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

/Zoguu.al/

Open chat
Raporto!