Puno me ne

Dërgo punimin tënd

Zoguu.al është vazhdimisht në mbështetje të talenteve të reja të cilët kanë pasion shkrimin, aktualitetin, investigimet, analizat, etj. Në kuadër të këtij procesi ftojmë të gjithë këta persona të dërgojnë punimin e tyre në adresën e e-mail-it zoguual@zoguu.al. Faleminderit!

September 25, 2021

Aktori Guljelm Radoja, në gjendje të rëndë shëndetësore për shkak të COVID-19; miku i tij thirrje qeverisë

1 min read

Guljelm Radoja

TIRANË– Pasi është infektuar me COVID-19, mësohet se aktori i njohur Guljelm Radoja, ndodhet në reanimacion në gjendje të rëndë shëndetësore.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, skenaristi Bashkim Zahaj, ka bërë ditur lajmin mbi gjendjen e tij shëndetësore dhe gjithashtu ka bërë apel qeverisë për dërgimin e tij jashtë vendit për trajtim më të specializuar.

“Mesoj se Guljemi aktori jone i dashur qenka rende ne spitalin e Durresit nga covid. Shteti shqiptar i detyrohet ketij aktori per nje sherbim me te specializuar jashte shtetit. Uroj te rezistosh e te fitosh Guljem”, ka shkruar ai.

/Zoguu.al/

1 thought on “Aktori Guljelm Radoja, në gjendje të rëndë shëndetësore për shkak të COVID-19; miku i tij thirrje qeverisë

Comments are closed.

Open chat
Raporto!