Banorët e shtëpive të shembura të zonës “5 Maji” protestë përpara Bashkisë së Tiranës për shkatërrimin e pronave të tyre

Koha e leximit21 sekonta

TIRANË- Paraditen e së enjtes, banorët e shtëpive të shembura të zonës “5 Maji” sëbashku me banorët e Laprakës u mblodhën përpara Bashkisë së Tiranës për të protestuar për shkatërrimin e pronave të tyre.

Ata kërkuan shpjegime prej kryetarit te Bashkisë Erion Veliaj, pasi më 19 Janar IMT-ja shëmbi 4 shtëpia, ndërkohë që një pjesë tjetër e banorëve i druhen të njëjtit fat.

Pamjet Nensi Bogdani, reporter.al

Mund të jetë një imazh i 2 persona, njerëz në këmbë dhe ambiente të jashtmeMund të jetë një imazh i 4 persona, mjekër, njerëz në këmbë dhe ambiente të jashtmeMund të jetë një imazh i 4 persona, njerëz në këmbë dhe ambiente të jashtmeMund të jetë një imazh i 4 persona, njerëz në këmbë dhe ambiente të jashtmeMund të jetë një imazh i 5 persona, njerëz në këmbë, ambiente të jashtme dhe tekstiMund të jetë një imazh i 5 persona, njerëz në këmbë dhe ambiente të jashtmeMund të jetë një imazh i 1 person, ambiente të jashtme dhe tekstiMund të jetë një imazh i 3 persona, njerëz në këmbë dhe ambiente të jashtmeMund të jetë një imazh i 8 persona, njerëz në këmbë dhe ambiente të jashtme

Bazuar në Ligjin Nr.35/2016 “Për të drejtat e autorit”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.

Previous post Foto: Ngrihet statuja e Kobe dhe Gianna Bryant në vendin e tragjedisë
Next post Ismail Kadare dialog me Alda Bardhylin, mbi dashurinë, seksin, jetën, frikën dhe vdekjen apo librat e palexuara