Dafina Zeqiri dhe i dashuri i saj nisin pushimet verore në Turqi

Koha e leximit23 sekonta

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri ka nisur pushimet e saj verore.

Si destinacion për pushimet e saj, ajo ka zgjedhur Turqinë dhe është shoqëruar nga i dashuri i saj Dj Geek. Këngëtarja ka ndarë në rrjete sociale disa foto nga pushimet bashkë me të dashurin e saj, ku shihet shumë tërheqëse dhe me linja perfekte trupore.

Pak ditë më parë, këngëtarja publikoi bashkëpunimin e saj me Cricket dhe Muma, të cilin e titulluan “Pa ty”.

/Zoguu.al/

Bazuar në Ligjin Nr.35/2016 “Për të drejtat e autorit”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.

Previous post Tentoi të transportonte 2 emigrantë të paligjshëm, arrestohet 24-vjeçari në Korçë
Next post Maturantët u ngritën në protestë, Kushi: Nëse testi kalon nivelin e parashikuar, do rishikohet shpërndarja e pikëve