DIVJAKË/ 61-vjeçari rrëzohet në kanal dhe humb jetën

Koha e leximit23 sekonta

DIVJAKË– Një 61-vjeçar ka humbur jetën ditën e sotme pasi është rrëzuar në një kanal në Divjakë.

Ngjarja ndodhi rreth orës 13:40 në fshatin Këmishtaj, kur 61-vjeçari me iniciale V.XH ka qenë duke vaditur tokën, i cili më pas është rrëzuar aksidentalisht në kanal dhe ka humbur jetën.

Ende nuk janë mësuar detajet e ngjarjes, ndërkohë në vendngjarje ka shkuar grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të saj.

/Zoguu.al/

Bazuar në Ligjin Nr.35/2016 “Për të drejtat e autorit”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.

Previous post Qendrat Amerikane për Kontrollin e Sëmundjeve: Vaksinat e Pfizerit dhe Modernës mund të shkaktojnë miokardi
Next post FIER/ Digjet një automjet i parkuar në garazh, evakuohen banorët e pallatit