Puno me ne

Dërgo punimin tënd

Zoguu.al është vazhdimisht në mbështetje të talenteve të reja të cilët kanë pasion shkrimin, aktualitetin, investigimet, analizat, etj. Në kuadër të këtij procesi ftojmë të gjithë këta persona të dërgojnë punimin e tyre në adresën e e-mail-it zoguual@zoguu.al. Faleminderit!

September 25, 2021

Dua Lipa shijon pushimet në Jug të Shqipërisë, publikon foto nga jahti luksoz

1 min read

Dua Lipa

Dua Lipa bashkë me familjen dhe të dashurin  po shijojnë pushimet në bregdetet e Jugut të Shqipërisë.

Bashkë me të dashurin e saj, Dua ka marrë një jaht luksoz për të parë bukuritë e vendit, ku dhe ka publikuar foto me bikini. Në një video të publikuar në rrjete sociale, ajo shihet me të dashurin duke u hedhur në det.

Prej disa ditësh, këngëtarja ndodhet në Shqipëri, ku u prit nga kryeministri Edi Rama, kryebashkiaku Erion Veliaj dhe ambasadorja Yuri Kim.

foto galeri

foto galeri

Open chat
Raporto!