E FUNDIT/ Rama “ngre” traun, hapet zyrtarisht Rruga e Arbërit

Koha e leximit24 sekonta

Hapet për qarkullim Rruga e Arbërit:

“*provizorisht kalohet me bajpas në Tunelin e Murrizit, ku për shkak të formacioneve gjeologjike komplekse, puna ka ecur më ngadalë dhe përfundon në pranverë, kur rruga do të bëhet për vetëm 47 minuta, nga 1 orë e 20 minuta që bëhet sot ose nga 4 orë që bëhej deri dje

#SkaKohëPërPushim” shkruan Edi Rama.

Vijon…/abcnews.al/

The post E FUNDIT/ Rama “ngre” traun, hapet zyrtarisht Rruga e Arbërit appeared first on Abc News.

Bazuar në Ligjin Nr.35/2016 “Për të drejtat e autorit”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.

Previous post E FUNDIT/ Malazezët kapin makinën me targa shqiptare plotë me “të bardhë”
Next post Çfarë duhet të bëni për të shmangur përgjumjen në timon