FOTO/ Ledri nuk heq dorë nga fiksimi i tij, Sara po bën çmos t’i ndryshojë mendjen

Koha e leximit57 sekonta

Ledri Vula është një ndër reperët më të pëlqyer shqiptar. Ai merr gjithmonë vëmendjen jo vetëm me projektet muzikore por dhe me jetën personale, raporti me Sara Hoxhën dhe sigurisht nga fakti që është bërë baba. Kohët e fundit, reperi ka vendosur që të ndryshojë pak stilin e flokëve.

View this post on Instagram

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula)

Ai ka hequr dorë nga flokët e shkurtra duke vendosur që t’i rrisë pak. Mirëpo, kjo nuk është pritur mirë nga partnerja e tij, e cila ia ka vënë shpeshherë në dukje këtë detaj dhe në rrjete sociale. Dje, ajo postoi një foto me të ndërsa ka pasur dhe një kërkesë për ndjekësit.

View this post on Instagram

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxha)

“Nëse keni diçka për të thënë për flokët e Ledrit ky është momenti”, ka shkruar Sara me shpresën se do të marrë sa më shumë komentet që do ta bindin Ledrin të heq dorë nga ky fiksim. /abcnews.al

The post FOTO/ Ledri nuk heq dorë nga fiksimi i tij, Sara po bën çmos t’i ndryshojë mendjen appeared first on Abc News.

Bazuar në Ligjin Nr.35/2016 “Për të drejtat e autorit”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.

Previous post Mediat sociale si pushtet i pestë
Next post Mijëra njerëz protestojnë në Francë kundër propozimit të lejes së re të vaksinës