“Gjoni Black” konfirmon zërat, Meriton Mjekiqi largohet nga emisioni i tij

Koha e leximit24 sekonta

Meriton Mjekiqi do të largohet nga emisioni “Gjoni’s Black”.

Prej disa ditësh në media po qarkullonte lajmi se Meritoni nuk do të ishte më pjesë e emisionit “Gjon’s Black”, por ai i mohoi të gjitha këto duke thënë së nuk ishin të vërteta.

Megjithatë “Gjoni Black” e ka konfirmuar largimin e Meritonit nga programi me anë të një postimi në rrjete sociale. Ai falenderon çdo person që ishte pjesë e rrugëtimit të përbashkët. Shkaku për këtë largim ende nuk dihet.

/Zoguu.al/

Bazuar në Ligjin Nr.35/2016 “Për të drejtat e autorit”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.

Previous post I akuzuar për korrupsion dhe vepra të tjera penale, kërkohet 2 vite burg për ish-prokurorin Adriatik Llalla
Next post LSI ankimon zgjedhjet në Gjirokastër: Të shpallen të pavlefshme