I FUNDIT/ Një person gjendet i vetëvarur në Shkodër, policia niset drejt vendngjarjes

Koha e leximit10 sekonta

SHKODER– Një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Shkodër. Një person i paidentifikuar është gjetur i vetëvarur në lagjen Rus.

Shkaqet nuk dihen ende, ndërkohë policia po shkon drejt vendngjarjes.

/Zoguu.al/

Bazuar në Ligjin Nr.35/2016 “Për të drejtat e autorit”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.

Previous post Takimi “Brdo-Brijuni”, shoqërohet me tensione mes Vjosa Osmanit dhe Aleksandër Vuçiç
Next post Shantazhuan dhe përdhunuan 15-vjeçaren, arrestohen 5 persona në Lezhë