Kamioni përplaset me minibusin në Turqi, 6 të vdekur

Koha e leximit20 sekonta

KONYA– Një aksident është shënuar sot në Turqi dhe si pasojë 6 persona kanë humbur jetën.

Ngjarja ka ndodhur në Konya, ku një kamion i mbushur me plehra kimikë është përplasur me një minibus.

Aksidenti u shkaktoi vdekje të menjëhershme 6 personave, ndërsa dy të tjerë u dërguan në spital.

Kujtojmë që pak kohë më parë në Turqi  u regjistrua një përplasje me 9 viktima.

foto galeri

foto galeri

/Zoguu.al/

Bazuar në Ligjin Nr.35/2016 “Për të drejtat e autorit”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.

Previous post 27-vjeçari kërcënon me sëpatë prindërit në Has, policia parandalon krimin
Next post Të “frikësuarit” i vendosin eksploziv Elton Debreshit! Kandidatit të pavarur dhe zërit të minatorëve