Kërkoi të rikthehen, Kim Kardashian i pret shpresat Kanye West

Koha e leximit46 sekonta

Kim Kardashian nuk i ka dhënë shpresa Kanye West për t’u rikthyer sërish bashkë. Kohët e fundit, reperi 44-vjeçar është shprehur se dëshiron të rregullojnë marrëdhënien e tyre. Por burimet pranë yllit televiziv kanë thënë se vazhdon t’i qëndrojë kërkesës për divorc që bëri në shkurt.

“Mos u gaboni. Kim nuk do të kthehet më me Kanye-n. Kim nuk i ka dhënë atij asnjë shenjë që dëshiron të rikthehet.”, tha një burim për HollywoodLife. Në fakt, Kim duket mjaft e lumtur në krahët e të dashurit të ri, Pete Davidson.

Reperi foli për një rikthim të mundshëm me e Keeping Up With the Kardashians teksa vizitoi për të pastrehët në një qendër në Los Anxhelos javën e kaluar. Ai postoi së fundmi dhe një foto me Kim duke u puthur.

/abcnews.al

The post Kërkoi të rikthehen, Kim Kardashian i pret shpresat Kanye West appeared first on Abc News.

Bazuar në Ligjin Nr.35/2016 “Për të drejtat e autorit”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.

Previous post Zbuloni fjalën më të kërkuar për vitin 2021
Next post Eurobondi dhe “lufta” me kohën