Lëkundje tërmeti në Shqipëri, ku ishte epiqendra

Koha e leximit10 sekonta

Një tërmet është regjistruar mëngjesin e kësaj të shtune në Vlorë.

Sipas IGJEUM epiqendra e tërmetit ka qenë në Selenicë, ndërsa magnituda ishte 3.3 ballë, kurse thellësia fokale 23 km.

Lajmi në përditësim

Bazuar në Ligjin Nr.35/2016 “Për të drejtat e autorit”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.

Previous post Mbërrijnë delegatët e parë të PD, çfarë po ndodh në Pallatin e Kongreseve
Next post Duka, mandati i dytë në UEFA dhe frika nga “lëkura e bananes”