Me fund të shkurtër e linja perfekte trupore, Xhemi Shehu i surprizon të gjithë

Koha e leximit36 sekonta

Edhe pse këto kohë është shkëputur nga ekrani, Xhemi Shehu mbetet një moderatore shumë e dashur për publikun shqiptar.

Ajo është paksa e rezervuar për jetën e saj private, por bën ndonjëherë përjashtime me postimet e saj në rrjetet sociale.

Këtë herë ajo ka postuar disa foto të sajat në “Instagram”, ku duket e veshur me një këmishë të bardhë dhe me një fund të shkurtër. “Gëzuar 1 Majin”, ka shkruar ajo krahas fotove.

https://www.instagram.com/p/COUpYvEhr7t/?utm_source=ig_web_copy_link

Ajo që vihet re menjehërë në këto foto janë linjat trupore të moderatores, si dhe rinia që ajo përcjell. Edhe pse Xhemi është nënë e dy djemve, ajo duket si një vajzë e re.

/Zoguu.al/

Bazuar në Ligjin Nr.35/2016 “Për të drejtat e autorit”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.

Previous post (VIDEO) Era e fuqishme zhvendos avionin në Kinë; 11 persona humbin jetën
Next post Të gjithë besimtarët ortodoksë festojnë sot Pashkët