Mësohen rreshtimet e dueleve të Superiores

Koha e leximit38 sekonta

TIRANË– Laçi-Skënderbeu dhe Bylisi-Vllaznia janë dy prej ndeshjeve të orës 16:00 në Superiore.

Tashmë janë mësuar edhe formacionet e këtyre dueleve dhe bie në sy te Vllaznia që Avdijaj do të luajë në formacion, kurse te Laçi nuk është titullar Marku, por Zulfiu.

Skënderbeut i rikthehen disa lojtarë nga pezullimi, ndërkohë që edhe te Bylisi ka disa lëvizje.

LAÇI-SKËNDERBEU

LAÇI: Sherri; Malota, Ignjatovic, Obanor; Zulfiu, Lushkja, Deliu, Shehu, Musta; Harmon, Mazrekaj, Trajner: Shpëtim Duro.

SKËNDERBEU: Rexhepi, Meksi, Dwumfour, Vitija, Sadriu, Zguro, Vangjeli, Mara, Taipi, Berisha, Mensah. Trajner: Migen Memelli.

BYLISI-VLLAZNIA

BYLISI: Qirko, Ymeraliaj, Stojanovic, Janku, Ndreca, Hadroj, Desancic, Lorran, Ntephe, Carkanji, Anthony. Trajner: Veljko Dovedan.

VLLAZNIA: Zogovic, Gurishta, Adili, Shehi, Isaevski, Jonuzi, Krymi, Marku, Imeri, Hoxhaj, Avdijaj. Trajner: Thomas Brdaric.

/Zoguu.al/

Bazuar në Ligjin Nr.35/2016 “Për të drejtat e autorit”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.

Previous post Si të ulni tensionin e lartë me tri metoda natyrale
Next post Ministria e Shëndetësisë përditëson të dhënat mbi COVID-19; 45 raste të reja