Mos u ktheni…

Koha e leximit47 sekonta
  • Suela Kalaja

“Mos u ktheni… Mos beni te njejtin “ Faj” qe bera une … E specializuar dhe arsimuar ne Itali pertej grades shkencore Doktore shkencash… E renditur e treta me e mira ne Europe ne psikologji klinike mjekesore e semundjeve te renda , diplomuar ne Milano e specializuar per kirurgjine zgjuar ( e vetmja Psikologe ne Shqiperi per Neurokirurgji e zgjuar)dhe 16 viteve eksperience pune ne QSUT. Tashme me prishje kontrate nga drejtuesja me diplome infermierie ne Kristal. Kjo gje direkt pasi bera te njejten gje si ju por duke Ju drejtuar Drejtorit dhe respektuar hierarkine!!!Duke me konsideruar “ madhore” per dhenien e kontributit tim! Nuk lodhem t’ju them mos u ktheni!!!”

Shënim mbi autorin:

Suela Kalaja është specializuar dhe arsimuar në Itali ku ka marë gradën shkencore si Drejtore Shkencash, është renditur e treta më e mirë në Europë për psikologji dhe ka një karrierë 16-vjeçare në Qendrën Spitalore Universitare Nënë Tereza, Tiranë.

/Zoguu.al/

Bazuar në Ligjin Nr.35/2016 “Për të drejtat e autorit”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.

Previous post Shpërndante kokainë, arrestohet 39-vjeçari në Tiranë, prej tij”digjet” edhe e motra
Next post Këshilli i Lartë i Prokurorisë pritet të japë sot vendimin për prokurorin Maksim Sota