Mozzik përfshihet në një aksident me motorr, rrokulliset në Bjeshkët e Brezovicës

Koha e leximit30 sekonta

BREZOVICË– Gjatë një vizite në Bjeshkët e Brezovicës, Mozzik është përfshirë në një aksident me motorrin e tij.

Lajmin ai e ka shpërndarë vetë në rrjete sociale, ku ka treguar se pas një shëtitje 30 minutëshe, është rrëzuar dhe është rrokullisur me motorr.

Ndërkohë në fotografinë e radhës, 25-vjeçarI ka treguar shokun e tij që po e shoqëronte, teksa bën përpjekjet e tij për të dalë nga motori i rrokullisur.

Ky aksident i vogël nuk ka shkaktuar lëndime, madje këngëtari e ka postuar në një menyrë qesharake për të treguar se si përfundoi shëtitja e tij.

/Zoguu.al/

Bazuar në Ligjin Nr.35/2016 “Për të drejtat e autorit”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.

Previous post “E turpshme!”, pa pasaportë vaksinimi dhe test PCR, kryeministrit të Malit të Zi nuk iu lejua hyrja në Shqipëri, kthehet në kufi
Next post Kurti takim me Merkel, kundërshton sërish nismën “Ballkani i Hapur”: Mjafton procesi i Berlinit