Puno me ne

Dërgo punimin tënd

Zoguu.al është vazhdimisht në mbështetje të talenteve të reja të cilët kanë pasion shkrimin, aktualitetin, investigimet, analizat, etj. Në kuadër të këtij procesi ftojmë të gjithë këta persona të dërgojnë punimin e tyre në adresën e e-mail-it zoguual@zoguu.al. Faleminderit!

September 25, 2021

Mozzik përfshihet në një aksident me motorr, rrokulliset në Bjeshkët e Brezovicës

1 min read

Mozzik

BREZOVICË– Gjatë një vizite në Bjeshkët e Brezovicës, Mozzik është përfshirë në një aksident me motorrin e tij.

Lajmin ai e ka shpërndarë vetë në rrjete sociale, ku ka treguar se pas një shëtitje 30 minutëshe, është rrëzuar dhe është rrokullisur me motorr.

Ndërkohë në fotografinë e radhës, 25-vjeçarI ka treguar shokun e tij që po e shoqëronte, teksa bën përpjekjet e tij për të dalë nga motori i rrokullisur.

Ky aksident i vogël nuk ka shkaktuar lëndime, madje këngëtari e ka postuar në një menyrë qesharake për të treguar se si përfundoi shëtitja e tij.

/Zoguu.al/

Open chat
Raporto!