Në mesnatë dhe nën prezencën e njëri-tjetrit, Aleksia Peleshi publikon videon me Romeon

Koha e leximit35 sekonta

Vajza e Niko Peleshit dhe aktori Romeo Veshaj janë një çift i ri dhe shumë i përfolur i showbiz-it shqiptar.

Ata ende nuk e kanë pranuar që janë në një lidhje dashurie me njëri-tjetrin, por fotot e postuara, po. Aleksia është ajo që poston më shumë foto dhe video të ndryshme ku duken sëbashku, ndërsa Romeo është më i rezervuar për këtë gjë.

Së fundmi, ajo ka postuar në “Instastory”, një video në makinë ku duket se është me Romeon dhe e ka shoqëruar me një këngë romantike.

Kujtojmë që përpara pak kohësh Romeo ishte në një lidhje me Jonida Maliqin, romancë e cila përfundoi paqësisht.

(Klikoni këtu për të ndjekur videon e plotë)

/Zoguu.al/

Bazuar në Ligjin Nr.35/2016 “Për të drejtat e autorit”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.

Previous post “Turp”, Edi Rama akuzon gazetën e njohur për përhapje të lajmeve të rreme
Next post Nuk iu bind urdhrit të policisë për të ndaluar, arrestohet i riu me patentë false në Pogradec