“Nuk më lë t’i shijoj gjërat aq sa duhet në këtë moshë”, Mozzik tregon sëmundjen nga e cila vuan prej kohësh

Koha e leximit32 sekonta

Reperi i njohur Mozzik ka zbuluar se prej kohësh vuan nga një sëmundje.

Këngëtari është shumë aktiv në rrjete sociel, ku poston shpesh dhe ndan me fansat pjesë nga aktivitetet e tij. Për të gjithë ndjkësit, së fundmi ai ka rrëfyer në “Instastory” se vuan nga ankthi dhe kjo nuk e lë t’i shijoj gjërat aq sa duhet.

Është e trishtë sepse ankthi nuk më lë t’i shijoj gjërat aq sa duhet në këtë moshë. Le të themi se dhe ankthi im ka ankth”, shkruan reperi.

foto galeri

foto galeri

Kohët e fundit, ankthi është kthyer në një problem mjaft të përhapur dhe për personazhet e ekranit.

/Zoguu.al/

Bazuar në Ligjin Nr.35/2016 “Për të drejtat e autorit”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.

Previous post “Test ose vaksinë për të hyrë në ambjentet e lokaleve”, Greqia prezanton ligjin e ri
Next post VLORË/ Plagosi me çifte 55-vjeçarin pas konfliktit për motive të dobëta, arrestohet autori