Orinda Huta dhe Turjan Hysko prindër për herë të parë, zbulohet fotoja e vogëlushes

Koha e leximit25 sekonta

Orinda Huta dhe Turjan Hysko janë bërë prindër për herë të parë ditën e sotme. Lajmin e ëmbël e ka bërë me dije vetë Turi përmes një postimi në rrjete sociale, ndërsa ka zbuluar dhe emrin e vogëlushes.

Turi ka publikuar pak momente më parë dhe imazhin e parë me të voglën e tij. “Atara lëre Tik Tok-un, vrap gjumë tani!”, ka shkruar ai krahas fotos së ëmbël. Kujtojmë që dyshja i dha fund beqarisë në vitin 2017 pas shumë vitesh lidhjeje.

/Zoguu.al/

Bazuar në Ligjin Nr.35/2016 “Për të drejtat e autorit”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.

Previous post Simptomat dhe parandalimi nga temperaturat e larta; Brataj jep sqarimet
Next post Policia e “pamëshirshme”; arrestime, pezullime të lejeve të drejtimit e gjoba për të pabindurit e rrugës