Puno me ne

Dërgo punimin tënd

Zoguu.al është vazhdimisht në mbështetje të talenteve të reja të cilët kanë pasion shkrimin, aktualitetin, investigimet, analizat, etj. Në kuadër të këtij procesi ftojmë të gjithë këta persona të dërgojnë punimin e tyre në adresën e e-mail-it zoguual@zoguu.al. Faleminderit!

July 30, 2021

Pas shumë vitesh bashkëjetesë, Salsano Rapi dhe Erjona Kakeli kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë

1 min read

Salsano Rapi dhe Erjona Kakeli

Aktori i njohur, Salsano Rapi dhe bashkëshortja e tij, Erjona Kakeli kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë.

Bashkëshortja e organzoi dasmën si një surprizë në ditën e tij të lindjes. Ceremonia u bë në plazh, në Dhërmi, ku të ftuar ishin të afërmit, miqtë dhe kolegë të tyre.

Pas shumë vitesh së bashku, Salsano Rrapo martohet me partneren në ditën e lindjes! Dalin pamjet surprizë nga ceremonia e martesës në breg të detit

Pas shumë viteve bashkëjetesë, Salsano Rrapi vendos të martohet me aktoren ndërsa festonte ditëlindjen

Ata bashkëjetojnë për një kohë të gjatë me njëri-tjetrin dhe janë prindër të dy vajzave. Cifti është shumë i rezervuar përsa i përket jetës private.

Salsano dhe bashkëshortja kanë të njëjtin profesion, por Erjona i është përkushtuar më shumë teatrit, ndërsa Salsano televizionit. Për herë të parë, ata janë takuar në  teatrin “Skampa” dhe luajtën në komedinë tragjike “Kolonel Zogu”, ku Eriona ishte e vetmja aktore femër.

/Zoguu.al/