Publikohet bashkëpunimi i shumëpritur mes Taynas dhe Azet

Koha e leximit24 sekonta

Reperja Tayna ka publikuar ditën e djeshme këngën e saj me këngëtarin Azet, të cilën e kanë titulluar “Harrom”.

Që në momentet e para të publikimit, kënga ka marrë shumë klikime dhe është pëlqyer shumë nga publiku. Tayna shfaqet shumë sensuale në klip dhe me linja perfekte trupore, Azet duket me një kostum sportiv, ndërsa vajzat dhe djemtë e tjerë figurantë bënin klipin më interesantë.

Teksti i këngës ka të bëjë me një histori dashurie të përfunduar.

/Zoguu.al/

Bazuar në Ligjin Nr.35/2016 “Për të drejtat e autorit”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.

Previous post Vrasja mister e 20-vjeçares në Greqi; përfundojnë analizat e para të ADN-së
Next post Ministri i Jashtëm grek viziton Prishtinën: Përkrah vazhdimin e dialogut Prishtinë-Beograd