Rama shfaqet pranë oxhakut: Zjarr Dibre!

Koha e leximit28 sekonta

Kryeministri Edi Rama ndodhet sot në Dibër, teksa përuroi hapjen e rrugës së Arbrit. Në një postim në rrjetet sociale, kreu i qeverisë shfaqet pranë oxhakut,  ndërsa shikon celularin e tij.

“Zjarr Dibre”, shkruan Rama në përshkrimin e fotos.

Rruga e Arbrit u hap sot zyrtarisht. E pritur prej shumë vitesh rruga u përurua sot nga kryeministri. Sakaq, drejtuesve u është kërkuar të jenë të kujdesshëm, pasi një pjesë vijon të jetë ende në kushtet e kantierit. g.v/abcnews.al

The post Rama shfaqet pranë oxhakut: Zjarr Dibre! appeared first on Abc News.

Bazuar në Ligjin Nr.35/2016 “Për të drejtat e autorit”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.

Previous post ZYRTARE/ Prezantohet Arapin: Lojtarët i njoh nga koka tek këmbët
Next post Dallgët i nxjerrin në breg, mbetjet “pushtojnë” Lungomaren