Rita Ora publikon klipin e saj të ri në bashkëpunim me DJ Sigala

Koha e leximit19 sekonta

Këngëtarja Rita Ora ka publikuar sot këngën e saj të re në bashkëpunim me DJ britanik, Sigala.

Ata e kanë titulluar këngën “You For Me”, ndërsa këngëtarja ka postuar disa foto nga momentet e videoklipit, ku duket në pishina e veshur me bikini të kuqe.

Prezente në klip do të jenë dhe vajza të tjera, të cilat do të performojnë në ujë.

/Zoguu.al/

Bazuar në Ligjin Nr.35/2016 “Për të drejtat e autorit”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.

Previous post I dënuar me 3 vite burg në mungesë në Greqi, KQZ mer vendimin për kreun e Bashkisë së Mallkastrës
Next post Çështja e Gërdecit, GjKKO cakton me short gjyqtarin e ish-ministrit Fatmir Mediu