Vrasja e 47-vjeçarit në Klos/ Jepet vendimi për autoret: Nënë e bijë dërgohen në spitalin psikiatrik

Koha e leximit21 sekonta

MAT– Gjyakta e Matit ka vendosur që autoret e vrasjs së 47-vjeçarit Ylber Lazi, nënë e bijë të dërgohen në spitalin psikiatrik për kurim.

Kjo ishte një kërkesë e prokurorisë në seancën gjyqësore të mbajtur ditën e sotme.

51-vjeçarja Mine Lezi dhe 21-vjeçarja Aida Lezi, si fillim do t’i nënshtrohen ekzaminimeve gjinekologjike në spitalin Rajonal të Dibrës e më pas do të transportohen në psikiatri.

/Zoguu.al/

 

Bazuar në Ligjin Nr.35/2016 “Për të drejtat e autorit”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.

Previous post Romir Zalla flet për skenat intime me Ema Andrean në serialin e tij të ri: Do ketë puthje
Next post Rama, Vuçiç dhe Zaev firmosin marrëveshjen e “Mini-Shengenit Ballkanik”