Xhensila Myrtezaj shfaqet e mrekullueshme gjatë përgatitjeve për klipin e ri

Koha e leximit22 sekonta

Pas suksesit të arritur me hitin “Panorama”, që erdhi në bashkëpunim me Ardian Bujupin, Xhensila Myrtezaj publikon fotot që tregojnë se po vjen një klip i ri.

Në fotot e publikuara Xhensila shkruan “Ne po përgatitemi” por nuk dihet nëse ky projekt i rradhës do të jetë me Klajdi Harunin apo me dy artistët e tjerë Gheto Geasy dhe Majk për të cilët ka pasur spekulime se këngëtarja do të bashkëpunojë.

/Zoguu.al/

Bazuar në Ligjin Nr.35/2016 “Për të drejtat e autorit”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.

Previous post Sara Hoxha tregon peshën e saj aktuale 2 muaj pas lindjes
Next post “Palët të pranojnë rezultatet e çertifikuara nga KQZ”, Soreca: 50 ekipe të BE-së në qendrat e votimit