Zgjedhja e presidentit/ Nuk u pa në kamera, momenti kur Rama “zë ngushtë” Mimi Kodhelin

Koha e leximit28 sekonta

Teksa votohej për Presidentin e ri të Republikës, Kryeministri Edi Rama zgjodhi që të ndryshojë vendin e tij dhe të ulet pranë Bajram Begaj.

Së fundmi janë publikuar edhe disa pamje që nuk u kapën nga kamerat. Kryeministri Edi Rama duket se ka shtyrë karrigen e tij shumë pas duke mos lënë hapësirë kalimi mes rreshtash.

Në fotot e LSA duket se sapo ka filluar procesi i votimit, Mimi Kodheli duket se tenton të kalojë pranë kryeministrit, i cili po bisedon me Etjen Xhafajn por hapësira është e vogël, ndaj has vështirësi.

/abcnews.al

Bazuar në Ligjin Nr.35/2016 “Për të drejtat e autorit”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.

Previous post “Muzikët” (Hip-hop) që prodhojnë vrasje! Si “tekstet e rrugës” i morën jetën një 30-vjeçari në Ferizaj?
Next post Mbretëria e Bashkuar do të dërgojë në Ukrainë sistemet e raketave me shumë lëshime “M270”